Myjnia Karcher

Myjnia samoobsługowa

Oryginalne płyny  •  Bez mikroproszków
Instrukcja  •  Częste pytania  •  Film
Cennik

Instrukcja myjni

Mycie bezdotykowe jest proste. Wjedź na stanowisko, wrzuć monety, wybierz funkcję i myj. Urządzenie oferuje 6 funkcji, które zmieniasz za pomocą dużego czytelnego przełącznika. Funkcje możesz przełączać w dowolnej chwili i w dowolnej kolejności.

Myjąc, płucząc i woskując posługujesz się pistoletem natryskowym. Jedynie mycie pianowe wymaga odłożenia pistoletu i użycia szczotki zamontowanej po drugiej stronie stanowiska.

Myjnia przyjmuje monety 2zł i 5zł oraz żetony. Możesz zapłacić od razu większą kwotę i możesz łączyć żetony i monety. W myjni samoobsługowej sam decydujesz, jak dokładnie i kompleksowo myjesz pojazd. W związku z tym całkowita opłata i czas zużyty na mycie zależą od Ciebie.

Żetony są niezbędne aby otrzymać fakturę VAT lub zapłacić za mycie kartą. Żetony kupisz w kasie naszego serwisu w godzinach: 8:00 - 17:00 poniedziałek - piątek, 8:00 - 14:00 w soboty.

Zobacz film, pobierz ulotkę.

Odkurzacz

Obok myjni możesz także skorzystać z odkurzacza. Urządzenie przyjmuje monety 2zł. Kwota ta uruchamia odkurzacz na 2 minuty.

Przykładowe mycie

Regulaminy: myjnia samoobsługowa i odkurzacz samoobsługowy
Nasza myjnia w Google+   •   Myjnie bezdotykowe Yello w Olsztynie i w Polsce

Strona nie jest sklepem internetowym i nie przedstawia oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Nie gromadzimy danych osobowych i nie wykorzystujemy plików cookies.

Pomagamy: Fundacja Viva, Otwarte Klatki, PETA